Strona Beatus Canes o psach rasy shih tzu i chihuahua.

Zapraszam na stronę mojej domowej hodowli psów rasowych.

Hoduję rasę shih tzu i chihuahua.

Nazwa BEATUS CANES oznacza "szczęśliwe psy" i nawiązuje do sposobu bycia oraz warunków życia moich piesków. Hodowla ta stała się moją pasją, a moje psy sprawiają mi mnóstwo radości. Wszystkie pieski towarzyszą mi w życiu codziennym, są z socjalizowane, wesołe i bardzo energiczne. Dbam, by zaspokajać ich życiowe potrzeby i otaczam je troską.

Hodowla zarejestrowana jest w Związku Hodowców Psów Rasowych (UCI).
United Kennel Clubs International e.V. (UCI) to międzynarodowa organizacja kynologiczna założona w 1976 roku. Jej siedziba mieści się w Niemczech.

Związek Hodowców Psów Rasowych jako jedyna organizacja kynologiczna w Polsce jest członkiem UCI i ściśle współpracuje z tą organizacją. W Polsce wyłącznie ZHPR posiada prawo do posługiwania się logo UCI. Hodowla jest moim hobby. Biorę udział w wystawach organizowanych przez ZHPR (UCI).

Dodatkowo prowadzę profil na facebboku (link: Beatus Canes - Facebook), gdzie pojawia się wiele zdjęć, fotorelacji i ciekawych informacji na temat hodowli i tego, co się z nią wiąże. Dodatkowo prowadzę kanał na youtube (link: Beatus Canes - You Tube) poświęcony opiece i pielęgnacji ras shih tzu oraz chihuahua. Również na stronie internetowej pojawia się wiele artykułów poświęconych obu rasom.

Od 2018 roku prowadzę sklep z artykułami i kosmetykami dla zwierząt domowych.

Link do sklepu: Sklep Beatus Canes Zapraszam :)

Zdjęcia Naszych piesków można też oglądać na Instagramie (link: beatus_canes instagram)
Zapraszam do śledzenia wątków na mojej stronie i wierzę, że lektura ta dostarczy mnóstwa ważnych informacji wszystkim posiadaczom psów - nie tylko rasy shih tzu i chihuahua.

Wyświetlenia: 402   Przejścia na stronę www: 10  
Adres:
Wądroże Wielkie 53, 59-430 Wądroże Wielkie
Telefon:
+48 535 503 272