Artykuły higieniczne i chemia profesjonalna do gastronomii i hoteli, przychodni lekarskich i szpitali, zakładów kosmetycznych i fryzjerskich oraz zakładów przemysłowych i naprawczych. Sprawdź naszą ofertę.

Dozowniki do dezynfekcji rąk

Aby żel lub płyn do dezynfekcji rąk Tork S1 spełniały swoje zadania, należy dobrać do nich odpowiednie dozowniki Tork z serii S1. W sklepie online e-higiena24.pl oferujemy wysokiej jakości i niezwykle eleganckie i nowoczesne dozowniki do preparatów na dezynfekcję. Do branży medycznej oferujemy szczególnie solidne dozowniki z łokciownikiem na przykład biały dozownik Tork 560100 lub dozownik w czarnym kolorze Tork 560108. Dozowniki na dezynfekcję Tork z łokciownikiem doskonale sprawdzają się w branży medycznej, ponieważ nie musisz nawet dotykać dozownika, aby pobrać odpowiednią ilość preparatu do dezynfekcji, wystarczy delikatnie popchnąć ramie dozujące, aby dozownik podał nam odmierzoną dawkę płynu lub żelu do dezynfekcji. Dodatkowym plusem dozowników jest jego łatwe czyszczenie – wystarczy przetrzeć dozownik, owalny kształt ułatwia jego czyszczenie.
 
Wszystkie wymienione preparaty oraz dozowniki do dezynfekcji, ale i wiele więcej znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego e-higiena24.pl. Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego warto, szczególnie w okresie wzmożonej ilości zachorowań, postawić na dezynfekcję oraz higienę.
Wyświetlenia: 521   Przejścia na stronę www: 0  
Adres:
ul. Obornicka 70, 51-114 Wrocław
Telefon:
+48 510 256 111