Lekarz weterynarii Natalia Jaszczur zaprasza wraz z chorymi pupilami do gabinetu weterynaryjnego w Szczecinku. Zajmuję się leczeniem małych udomowionych zwierząt.

Witam tych, którzy mieli mnie już okazję poznać oraz tych, których jeszcze nie spotkałem na swej drodze. Ponoć kiedyś byłam „normalna” tj. przed weterynarią i całym moim stadem. Miłość i respekt do zwierząt przekazała mi moja ukochana babcia. Z tego tytułu wybór zawodu nie stanowił dla mnie żadnego problemu.

Studia ukończyłam na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego z wyróżnieniem (tzw. złotym paskiem) w roku 2008. Aby zdobyć praktyczne doświadczenie odbyłam kilkakrotnie praktyki i staże w kraju i za granicą (Tierklinik Wahlstedt, Tierklinik Dr Henschel).

W roku 2012 zdobyłam tytuł specjalisty chorób psów i kotów. Tuż po ukończeniu studiów znalazłam swój azyl w Czaplinku - w Niezwykłej Lecznicy Weterynaryjnej Krzysztofa Urlicha. To właśnie tu w świetnym zespole, pod bacznym okiem Mistrza Weterynarii, doskonaliłam swoje umiejętności z każdej dziedziny weterynarii i życia codziennego. Dziękuję Doktorze!

Od września 2016 rozwinęłam swe skrzydła i wyleciałam z gniazda. Znów jestem tu, w swoim rodzimym mieście Szczecinku, i pragnę służyć Wam pomocą. Starałam się stworzyć miejsce, w którym i dwu- i czworonożne stworzenia będą czuły się swobodnie, po prostu komfortowo. 

Wyświetlenia: 1236   Przejścia na stronę www: 48  
Adres:
ul. Trzesiecka 31, 78-400 Szczecinek
Telefon:
+48 663 360 672